Programma

Datum Tijd Thuis Uit Info
27 jan 20:15 Best Vooruit 1 Uno animo
29 jan 8:30 Nieuw Woensel JO8-3 Best Vooruit JO8-4
29 jan 8:45 Oirschot V. JO10-3JM Best Vooruit JO10-2
29 jan 8:45 SV Valkenswaard MO10-1 Best Vooruit JO10-6JM
29 jan 9:00 Best Vooruit JO10-5JM DBS JO10-7
29 jan 9:00 DBS JO9-2 Best Vooruit JO9-1
29 jan 9:00 Acht JO9-2 Best Vooruit JO9-2
29 jan 9:00 Best Vooruit JO9-3 Oirschot Vooruit JO9-1
29 jan 9:00 Best Vooruit JO8-1 Woenselse Boys JO8-1
29 jan 9:00 Best Vooruit JO8-2 Schijndel/DE WIT JO8-2
29 jan 9:00 Best Vooruit JO8-3 SBC JO8-2JM
29 jan 9:00 DBS JO7-4 Best Vooruit JO7-1
29 jan 9:10 Best Vooruit JO7-1 Waalre JO7-1
29 jan 9:15 S.V. Tongelre JO7-2 Best Vooruit JO7-4
29 jan 9:20 SV Unitas'59 JO7-2 Best Vooruit JO7-1
29 jan 9:25 DBS JO7-5JM Best Vooruit JO7-4
29 jan 9:30 Best Vooruit JO7-3 Oirschot Vooruit JO7-1
29 jan 9:35 Best Vooruit JO7-4 Beerse Boys JO7-2
29 jan 9:40 Best Vooruit JO7-3 Rood Wit V JO7-2
29 jan 9:50 Beerse Boys JO7-1JM Best Vooruit JO7-3
29 jan 10:00 Best Vooruit JO12-1 Audacia JO12-1
29 jan 10:00 Braakhuizen JO11-1 Best Vooruit JO11-1
29 jan 10:00 Best Vooruit JO11-2 Oirschot Vooruit JO11-3
29 jan 10:00 Best Vooruit JO11-3 Nieuw Woensel JO11-2
29 jan 10:15 Best Vooruit JO10-1 RKVVO JO10-1
29 jan 10:15 Acht JO10-2 Best Vooruit JO10-3
29 jan 10:15 Best Vooruit JO10-4 Rhode/VSB JO10-4
29 jan 10:15 Boxtel MO13-1 Best Vooruit MO13-1
29 jan 10:30 Oirschot Vooruit JO7-2 Best Vooruit JO7-2
29 jan 10:40 Woenselse Boys JO7-2 Best Vooruit JO7-2
29 jan 10:50 Best Vooruit JO7-2 DBS JO7-1
29 jan 11:00 Brabantia JO13-1 Best Vooruit JO13-1
29 jan 11:15 SV Unitas'59 JO13-3JM Best Vooruit JO13-3
29 jan 11:15 SV Unitas'59 JO12-6JM Best Vooruit JO12-3
29 jan 11:30 Woenselse Boys JO15-2 Best Vooruit JO15-3
29 jan 11:30 Best Vooruit JO13-2 RKSV Nuenen JO13-3
29 jan 11:30 Best Vooruit MO15-1 Bergeijk MO15-1
29 jan 12:00 Essche Boys JO12-1 Best Vooruit JO12-2
29 jan 12:30 VCB JO16-1 Best Vooruit JO16-1
29 jan 12:30 Emplina JO15-6 Best Vooruit JO15-4
29 jan 13:00 Best Vooruit JO15-2 DBS JO15-1
29 jan 13:00 Geldrop JO14-2 Best Vooruit JO14-1
29 jan 13:00 Best Vooruit MO19-1 Bergeijk MO19-1
29 jan 13:00 Best Vooruit MO15-2 Nemelaer MO15-2
29 jan 13:15 Schijndel/DE WIT JO17-3 Best Vooruit JO17-3
29 jan 14:30 Rust Roest 2 Best Vooruit 6
29 jan 14:30 DOSL JO17-2 Best Vooruit JO17-2
29 jan 14:45 FC Tilburg 3 Best Vooruit 4
29 jan 15:00 Best Vooruit JO17-4 Rood Wit V JO17-2
29 jan 15:00 Best Vooruit VR1 SSC'55 VR2
29 jan 15:15 SBC JO19-2 Best Vooruit JO19-3
29 jan 17:00 Rood Wit V 4 Best Vooruit 3
29 jan 17:00 Best Vooruit 5 OJC ROSMALEN 3
30 jan 9:45 Bladella 6 (zon) Best Vooruit 7 (zon)
30 jan 10:00 Best Vooruit 8 (zon) Brabantia 13 (zon)
30 jan 10:00 Best Vooruit 9 (zon) SBC 14 (zon)
30 jan 10:00 Best Vooruit 11 (zon) RPC 11 (zon)
30 jan 10:00 ST De Valk/Dommelen VR1 (zon) Best Vooruit VR1 (zon)
30 jan 12:00 Best Vooruit 3 (zon) RKSV Nuenen 4 (zon)
30 jan 12:00 Best Vooruit 4 (zon) TSVV Merlijn 2 (zon)
30 jan 12:00 RKVVO 6 (zon) Best Vooruit 10 (zon)
30 jan 12:00 Best Vooruit 1 Emplina 1
Bekijk meer
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!